sukienka kosmetyka na wesele

Jaka sukienka na wesele?

Wyjście na wesele wiąże się nie tylko z wydatkami na prezent dla pary młodej, ale też na nasz ubiór. Najlepiej wybrać taką sukienkę, która nie tylko świetnie spełni się w roli weselnej kreacji, ale również w późniejszym czasie na mniej oficjalne okazje.

Chociaż moda ślubna coraz bardziej odchodzi od strojnych sukien, bogatych w świecące kryształki i masę falban, to dalej można bez problemu zobaczyć je na sklepowych wieszakach. Jeśli chcemy stroju uniwersalnego raczej ich unikajmy. Zamiast tego rozglądnijmy się za prostym krojem, pozbawionym zbędnych świecidełek. Najlepiej sprawdzają się sukienki midi, których długość nadaję się doskonale zarówno do szalonych weselnych zabaw, jak i w późniejszym czasie np. na rozmowę o pracę.

To, jak zaprezentuje się nasza kreacja zależy w głównej mierze od dodatków

By z prostej, dopasowanej sukienki do naszej cery stworzyć wieczorową kreację wystarczy tylko kilka prostych trików. Po pierwsze buty – wysoki obcas podkreśli i uwydatni nogi, przy skromnej górze możemy też pozwolić sobie na błyszczące i bogato zdobione obuwie. Do tego odpowiednio dobrana torebka, najlepiej kopertówka. Duże torebki, choć wygodne i praktyczne, lepiej sprawdzają się w mniej eleganckich zestawieniach. Kolejną sprawą jest oczywiście biżuteria – tutaj również może królować przepych i bogactwo.

A jak się malować na wesele? Zobacz na kosmetyka portal!

Kropką nad i jest makijaż i fryzura – dopasowany do urody i okazji dopełni naszego wizerunku. W ten prosty sposób jedna zwyczajna sukienka midi może być zarówno eleganckim strojem, jak i codzienna kreacją. A my nie tylko oszczędzimy pieniądze, ale i miejsce w szafie.